Pomoc

Jak dodać blog do FlyBa?

Uwaga! Obecnie nasz serwis nie pobiera treści z serwisów blog.pl, bloog.pl oraz blog.onet.pl. Użytkowników zachęcamy do ręcznego wprowadzania wpisów.

Zarejestruj się w naszym serwisie, a następnie wejdź na swoje konto, klikając w avatara w prawej górnej części ekranu i kliknij  „Dodaj blog”.
Na stronie znajdziesz kod banerka naszego serwisu. Kod umieść na blogu, w taki sposób aby banerek był widoczny na jego głównej stronie. Następnie podaj adres Twojego bloga oraz swój login i wciśnij „Wyślij”. Jeśli wszystko przebiegło prawidłowo, pozostaje już tylko akceptacja bloga przez Zespół FlyB. Zwykle czeka się na nią nie więcej niż 48 h. Jeśli Twój blog zostanie zaakceptowany, nasz serwis automatycznie pobierze kilka Twoich najnowszych wpisów, które pojawią się w zakładce „Wpisy”.

Po jakim czasie wpisy z mojego bloga pojawią się na FlyBie?

Zazwyczaj wpisy pojawiają się do pół godziny po publikacji, jednak czasami cała operacja może potrwać do kilku godzin.

Do czego służy zakładka Aktualności?

Zakładka ma działanie podobne do Facebookowej tablicy: widzisz na niej aktywności swoich znajomych i swoje. Możesz tam pisać krótkie (lub nieco dłuższe) wiadomości, czy wklejać zdjęcia lub linki do stron lub filmów, którymi chcesz się podzielić.

Po co mi znajomi?

Znajomi mogą śledzić nawzajem swoje aktywności w serwisie FlyB, np nowe wpisy z blogów, komentarze, czy wpisy z tablicy aktualności.

Czy mogę usunąć swoje wpisy?

Tak, masz pełną kontrolę nad treściami, które publikujesz, bądź które są pobierane z Twojego bloga na FlyB. Możesz je dowolnie usuwać i edytować.